Šiltovka nie len pre šport

Šiltovka nie len pre šport

Tí, čo si zaradia pokrievku hlavy ako šiltovka len do športovej kategórie, márnia kopec príležitostí, ako si oživiť outfit a doladiť štýl. Je pravdou, že  v minulosti bola len doménou chlapov, no dnes sa to zmenilo aj preto, že klobúky u žien sú považované za príliš spoločenské. Tým pádom sme siahli na iný štýl, ktorý je praktický a menej formálny.

hudba

Ako nosia ženy?

Mnohé dámy majú pochybnosti, čo sa týka pri prvej šiltovke. Nevedia, kde všade ju budú nosiť a preto si kúpia často nezaujímavé a fádne kúsky. Netreba sa však báť a zainvestovať aj do niekoľkých, ktoré budú štýlovo iné. Možno sa pýtate, ako sa štýl takéhoto jednoduchého kúsku môže výrazne líšiť.

  • Na športové aktivity si zvoľte jednoduchú plátenú šiltovku, ktorou nič nepokazíte. Ak chcete doladiť a doplniť šmrnc do svojho outfitu, zvoľte čiernu farbu, ktorá môže byť kombinovaná s lesklou látkou alebo vyšívanou aplikáciou. To automaticky pritiahne zraky na váš doplnok a zvýrazní vašu ženskosť.  Na každodenné nosenie si môžete vybrať denimovú látku alebo semiš, ktorý dodáva zaujímavosti nie len vďaka látke. Dnes už môžete vyberať z farieb od výmyslu sveta a tiež z aplikácii, od brmbolcov až po flitre.

sluchátka

  • Vlasy sa nemusia nijako zvlášť upravovať. Faktom je, že šiltovka často zakrýva nedokonalosti vo vlasoch a preto je skôr nápomocná ako na obtiaž. Ak však chcete zaujať, stavte na veľký objem vlasom vďaka vlnám, okrem toho sú v kurze zapletené vrkoče. Tie sú naozaj osviežením pre každú mladú ženu, nehľadiac na vek.
  • Ako teda kombinovať? Nie len športové oblečenie, ale ja sukňa a šaty, ktoré nie sú až také formálne, to všetko ide dokopy. Netreba sa báť kombinovať, ak ide o váš každodenný outfit. Presne na to je vhodná šiltovka. Koženka je tiež možnosť rovnako ako dlhší prechodný plášť. Čím výraznejší kúsok oblečenia, tým tlmenejšie farby šiltovky by ste mali voliť. Tým na seba upútate pozornosť, ale zároveň neprestrelíte.