Nechty v rôznych farbách

Nechty v rôznych farbách

Pravdepodobne navštevujete kaderníčku a o svoje vlasy sa dôkladne staráte. Ale rovnako by sme nemali zanedbávať ani nechtárske štúdia, ktoré dokážu z každého tvaru nechtov vykúzliť krásne dielo. Gélové nechty sú hitom tejto sezóny a to nielen z hľadiska moderného dizajnu, ale aj vzhľadom na to, že sú mimoriadne kvalitné. Aký je rozdiel medzi gélom a lakom na nechty? Lak na nechty je k nechtom šetrný, ale musíte počítať s veľmi nízkou životnosťou. Niektoré menej kvalitné laky dokonca vydržia 1 až 2 dní a aj to v prípade, že nerobíte nejakú náročnú manuálnu prácu. Na rozdiel od toho gél je vďaka zatvrdnutiu v UV lampe mimoriadne odolný a stáva sa vašim druhým nechtom.

gélové nechty

Dnešné moderné gély na nechty už navyše nie sú takou hrozbou pre vaše prirodzené nechty a sú oveľa šetrnejšie. Gél na nechty predstavuje stavebný gél, vďaka ktorému si vytvarujete necht do tvaru, aký požadujete. Stavebné gély sú väčšinou telových farieb aby vyzerali ako prirodzený necht. Následne sa nanáša vrchný gél, ktorý už môže niesť rôzne farebné prevedenia, flitre či iné aplikácie. Na vrchný gél takisto možno dať maľbu či nálepky. Aké sú hity gélových nechtov pre rok 2024? Letné nechty za rok 2024 by mali hrať farbami.

gélové nechty

Ak ste neutrálnejší typ, aj tak sa farebných gélových nechtov nebojte. Leto, voda a slnko si žiadajú výrazné farby v podobe červenej, oranžové, žltej či dokonca fialové gélové nechty. Počas leta je mimoriadne obľúbená aj biela farba. Najmä na opálenej pokožke sú biele gélové nechty nádhernou ukážkou. O svoje gélové nechty sa dokážete postarať aj v pohodlí domova. Všetko čo potrebujete na výrobu gélových nechtov od gélových sad, až po najkvalitnejšie gély na nechty v rôznych farbách, nájdete na d-nails.sk. Navštívte internetovú stránku d-nails.sk a vyberte si všetko čo potrebujete pre svoje gélové nechty.