Senzuálna relaxačná masáž

Senzuálna relaxačná masáž

Každodenné starosti a povinnosti sa z dlhodobého hľadiska výrazne podpisujú na našom zdraví. Je preto nesmierne dôležité pravidelne sa starať o nielen o svoj zovňajšok, no aj vnútro. Psychika je často veľmi komplikovaná a je potrebné venovať jej dostatočnú pozornosť. Práve senzuálne masáže sú skvelou príležitosťou, ako sa postarať zároveň o svoje telo aj myseľ. Na rozdiel od klasickej masáže je totiž omnoho intenzívnejšia, intímnejšia a spojenie klient a masérka je hlboké a pevné.

Senzuálna tantra masáž je výnimočný relaxačný zážitok vhodný pre mužov i ženy všetkých vekových kategórií, ktorí sú otvorení novým veciam, potrebujú relax a odpočinok a neboja sa zahodiť predsudky a vyskúšať niečo nové.

tantra masáž

Salón Magic tantra ponúka širokú ponuku senzuálnych masáží aj pre tých najnáročnejších klientov či klientky. Klasická či body tantra, senzuálna masáž mutual rain alebo dokonca párové masáže. Toto všetko a ešte omnoho viac si môžete v Magic Tantra vychutnávať každý deň od 9:00 do 23.00.

Potrebná je však rezervácia, ktorú môžete vytvoriť jednoducho telefonicky, prostredníctvom emailu alebo dokonca online objednávkového formulára. Vyberte si masáž a zarezervujte si svoj termín ešte dnes! využite skvelú ponuku profesionálnych tantra senzuálnych masáží v Bratislave.

Na webových stránkach nájdete kompletnú ponuku tantra masáží aj s popisom, takže si viete pohodne vybrať to pravé presne pre vás. Ak chcete dopriať tento jedinečný zážitok ako netradičný darček, viete si dokonca zakúpiť aj darčekový poukaz na konkrétnu masáž v Magic Tantra Bratislava.

tantra masérka

K dispozícii sú rôzne druhy masáži v trvaní 45 minút, 1 hodina, 1,5 hodiny, 2 alebo dokonca až 2,5 hodiny. Zážitok z tantry je relaxačný, uvoľňujúci, intenzívny a veľmi intímny. Všetky tantra masáže sa realizujú v úplnej nahote s použitím aromatických masážnych olejov. Masérky sú školené profesionálky, ktoré presne vedia, ako perfektne uvoľniť celé telo. Dotýkajú a masírujú každú jeho časť, pričom dôraz sa kladie práve na citlivé intímne partie. To poriadne preverí vašu schopnosť vydržať nálož vášne a udržať svoje túžby na uzde. Pred aj po masáži sa realizuje aj relaxačný kúpeľ. Súčasťou masáže je aj úvodná namaste rituál, kedy si klient a masérka vzájomne odovzdajú energiu a dôveru. Je to hlboký rozhovor, počas ktorého sa nadviaže silné spojenie. Neváhajte a zarezervujte si svoj termín tantra masáže ešte dnes. Doprajte svojej duši i telu dokonalý relax a aspoň na chvíľu zabudnite na svoje povinnosti a nepríjemné starosti. Vypnite svoje problémy a zabudnite na stres či úzkosť. Šikovné ruky v salóne Magic Tantra sa o vás rady postarajú.