Rôzne typy masáží pre rozličných zákazníkov

Rôzne typy masáží pre rozličných zákazníkov

Názov tantrická masáž už možno poznajú mnohí z nás, no je asi podstatne menej tých, ktorí ju aj vyskúšali, tých, ktorí našli odvahu vybočiť zo zabehaných koľají a splniť si tak možno jeden zo svojich tajných snov. Tantra masáže sú však viac ako len senzuálna masáž bratislava suché masírovanie, ide o splynutie tela a duše pomocou magických dotykov.

in-lingerie-2969981_640

Predtým, než sa na jednu masáž objednáte, je vhodné zorientovať sa v tom, čo vlastne ponúka a koľko druhov masáží existuje, aby ste sa ľahšie dokázali rozhodnúť a vybrať si správne. Každý z nás je totiž jedinečný a má iné predstavy o relaxe či rozkoši, a tak by si mal vyberať z týchto druhov:

1/ Klasická tantra masáž – tá je určená predovšetkým pre začiatočníkov, to znamená, ak ešte nemáte so žiadnou z nich skúsenosti, treba začať klasikou. Šikovná masérka sa o vás postará po všetkých stránkach a vy si budete iba užívať. Pritom sa dozviete niečo o svojom tele, o tých „správnych miestach“ a nakoniec vás obdaruje aj milým darčekom.

2/ Senzuálna masáž – tá v sebe spája dva typy masáže, telo na telo a masáž lingamu, teda prostaty. Oslovuje predovšetkým mužov, ktorí túžia po vzrušení, rozkoši, no masáž prostaty je zároveň aj možnosťou ako ju dokonalo prekrviť, čo je výborný spôsob prevencie rakoviny, vyžaduje si však pravidelnosť.

3/ Body tantra masáž – je masáž „telo na telo“, čo znamená, že s masérkou si pri nej budete veľmi blízki. Táto masáž dokáže rozpáliť každé telo, pretože je známa vzrušujúcimi intímnymi dotykmi masérky a jej celého tela na vašom. Aby boli dotyky jemnejšie a príjemnejšie, na telo sa natiera masážny olej, ktorí umožní hladké a vzrušujúce kĺzavé pohyby.

erotic

4/ Romantická masáž – už názov hovorí, že si ju vyberajú predovšetkým romantické duše, založená je na spoločnom voňavom kúpeli s masérkou s pohárom sektu v ruke. Potom nasleduje masáž, pri ktorej je masérka oblečená v sexi bielizni, a vy tak vyvrcholenie zažijete až dvakrát.

5/ Masáž „nuru“ – na začiatku je spoločná sprcha, potom masáž telo na telo s príjemným nuru gélom, ktorý všetko zjemní a každý dotyk bude oveľa mäkší a príjemnejší, čo vás privedie až k vyvrcholeniu