Potrebujete čistú vodu? Cintropur NW 500 je tu pre vás, aby zachránilo vaše ráno a potrubie!

Potrebujete čistú vodu? Cintropur NW 500 je tu pre vás, aby zachránilo vaše ráno a potrubie!

Tento úžasný technologický zázrak nie je žiadna kúzelná skrinka, ale inteligentný mechanický filter. Funguje podobne ako staré práčky, ale oveľa efektívnejšie! Dokáže odstrániť všetky nečistoty z vody, ako je piesok, hrdza, vlasy a ďalšie drobné veci až do veľkosti 1 mikrónu (čo je naozaj malé!). A to všetko bez použitia chemikálií, ktoré by síce vyčistili vodu, ale zároveň by jej dodali chuť bazéna s chlórom. Cintropur NW 500 je nielen šetrný k životnému prostrediu, ale aj k peňaženke. Jeho inštalácia je veľmi jednoduchá a údržba tiež. Čistenie filtra je také jednoduché ako umývanie riadu, ale aspoň viete, že pijete čistú vodu a chránite svoje potrubie pred upchávaním. Možno sa teraz pýtate, koľko to stojí. Cena sa pohybuje okolo 300 eur, čo je podľa mňa fér cena za čistú vodu a zdravie. Tento úžasný filter je dostupný v internetových obchodoch, ale aj v klasických predajniach s inštalatérskymi potrebami.

cintropur 500

Ak máte studňu a cítite, že vaša voda by si zaslúžila viac starostlivosti (a filtrovania), vrelo odporúčam Cintropur NW 500. Verím, že vám ráno (a žalúdok) za to poďakujú. A vieš čo? Cintropur NW 500 nie je len pre ranné sťažovanie sa na pieskovú sprchu. Tento filter je skutočným superhrdinom aj v iných prípadoch. Prečo? Závidia vám susedia krásnu záhradu? Možno je to preto, že vaša závlahová voda obsahuje nežiaduce čiastočky, ktoré upchávajú postrekovače a znižujú účinnosť zavlažovania. Cintropur NW 500 zabezpečí, že vaše rastliny dostanú čistú vodu a odmenia vás zelenou a bohatou úrodou.

zariadenie cintropur

Máte doma malého mechanika, ktorý rád rozoberá všetko, čo mu príde pod ruku? Poznáte ten moment, keď sa vám zasekne vaňa alebo sprcha kvôli malým plastovým súčiastkam z jeho posledného projektu? S Cintropur NW 500 sa môžete elegantne vyhnúť takýmto katastrofám. A to nie je všetko! Tento filter je skvelý aj pre priemyselné využitie. Chcete chrániť svoje drahé zariadenia pred poškodením nečistotami vo vode? Cintropur NW 500 je tu pre vás! A čo poľnohospodári? Ver mi, aj tvoje zvieratá ocenia čistú vodu bez piesku a hrdze.