Nenechajte sa ovplyvňovať

Nenechajte sa ovplyvňovať

No, keď sa na to pozriete reálne, mali by ste sa proste pozrieť na to, čo je pre vás skutočne dobré a čo podľa vás môžete byť najlepšie. Ale keď ide o chudnutie (a to stačí, keď niekomu čo i len naznačíte, že chudnete), začne sa vám do toho teda poriadne starať. Je to jasné, veď keď sa nad tým zamyslíte, s chudnutím má skúsenosť takmer každý, preto je pochopiteľné, že vám chce každý poskytnú svoju dobre mienenú radu, nech sa vám akokoľvek nepáči, no nie? Mali by ste sa proste pozrieť na to, čo je pre vás to najlepšie a keď to viete, môžete sa pohnúť ďalej.

jablko

Každý vidí chudnutie úplne inak
Súvisí to s osobnosťou, súvisí to s tým, čo sa vám páči a súvisí to aj s tým, čo vlastne od svojho života a od toho, čo okolo seba vidíte, naozaj chcete. Je to jasné a keď sa vám to raz páči, mali by ste si za tým proste ísť, no nie? Ale ak máte pocit, že máte aj na to, aby ste to dotiahli ešte ďalej a aby ste si vytvorili na chudnutie vlastné pravidlá. Lebo aj to je fajn, keď sa na to pozriete takto, no nie? Stačí len troška a budete sami pozorovať na svojom tele, čo mu robí dobre a čo naopak zase až tak dobre nezvláda.

vážení

Máte problém s prejedaním?
Pre mnohých ľudí je najväčší problém to, že sa nevedia vzdať stravy, čo je vlastne úplne pochopiteľné, pretože to pre mnohých ľudí predstavuje aj určitú formu úniku pred všetkým navôkol. Keď sa však budete naozaj snažiť, tak si môžete byť istý, že to zvládnete. Možno si budete len potrebovať trochu pomôcť, napríklad s dobrým spaľovačom tukov, ktorý vám zabráni v noci vyjesť celú chladničku. Preto je možno fajn, keď sa pozriete aj na taký apidex, ktorý je naozaj úžasný a vďaka ktorému sa budete cítiť skutočne super, pretože aj keď sú pre vás veci nepravdepodobné, sami zistíte, že toto je naozaj niečo, čo vás posunie ďalej.