Chudnite rýchlejšie

Chudnite rýchlejšie

Ženy majú úplne iné telá, a preto im trvá oveľa, ale skutočne oveľa dlhšie, kým schudnú tak, ako by si to ony samy predstavovali. Každá predsa len čaká, aby boli ich telá dokonalé za týždeň či za mesiac, ale to nie je také jednoduché, ako by si človek pomyslel. Práve naopak. Musíte sa proste zaťať a byť zmierené s tým, že aj keď to bude trvať trochu dlhšie, neznamená to, že to nestojí za to. Každý jeden proces, ktorý robíte pre svoje telo za to predsa stojí a nezáleží na tom, ako dlho to bude trvať, hoci je úplne samozrejmé, že väčšina z nás by chcela, aby to bolo hneď, ako sa len dá. Ale nebojte sa. Uvidíte, že nakoniec to bude lepšie, pretože budete vedieť, že ste si to skutočne poriadne odmakali.

zkřížené nohy

Nech sa deje čokoľvek, musíte si stáť proste za tým, že napriek všetkým chybám, ktoré počas tohto procesu urobíte, za konečným dôsledkom bude nádherná postava, a to je predstava, ktorej sa proste chcete držať, no nemáme pravdu? Takže nečakajte, že sa stane niečo iné, niečo totálne premenené, pretože sa musíte proste zamerať na to, že nakoniec to budú jednoducho veci, ktoré sú dôležité a za ktorými si proste musíte v každom jednom prípade stáť. A aj keď je to smiešne, predsa len sami zistíte, že presne toto ste k životu potrebovali.

silový trénink

Aj keď nie každý vie chudnúť rýchlo, dá sa tomu pomôcť aspoň trochu, napríklad tým, že si pre seba zoberiete kávu na chudnutie, ktorá vás bude určitým spôsobom „odhovárať“ od nočného vyjedania. A vtedy vám predsa bude jasné, že všetko stálo za to, no nie? Pretože práve nočné vyjedanie je naším neustálym strašiakom. Pocit, že sa v noci zobudíme na to, že nás prepadol vlčí hlad a že s tým jednoducho musíme hneď a zaraz niečo urobiť je naozaj veľmi, ale veľmi strašné. Nebojte sa. Zvládnete to, nech sa deje čokoľvek, a potom sa na vás už budú všetci len tak potajme a závistlivo pozerať. No netvárte sa, že to za to nestojí.