Už zase upchaté odpadové potrubie?

Už zase upchaté odpadové potrubie?

Možno ste sa s tým už stretli. Upchá sa vám kanalizačné potrubie, prídu problémy s pomalým odtekaním vody, problémy so splachovaním, alebo sa po vašom interiéri začne šíriť prenikavý zápach z usadenej odpadovej vody. Vo všetkých prípadoch to nie je nič príjemné a narušuje to zaužívaný komfort vašej domácnosti.

odtekanie vody

Potom pravdepodobne rozmýšľate nad spôsobmi, akými sa dá táto katastrofa odstrániť, alebo môžete rovno zavolať krtkovanie Trnava. V danej situácii je určite výhodou, ak sa táto neplecha s upchatým potrubím a kanalizáciou vyrieši čo najskôr. Chcete naďalej používať svoj kuchynský drez, umývadlo, sprchu a toaletu tak, aby ste sa nebáli toho najhoršieho. Respektíve toho, že voda sa nakoniec dostane tam, kam nepatrí. A určite sa chcete zbaviť nepríjemného zápachu zo zadržiavanej odpadovej vody.

Skúsiť môžete tie bežné rady, v ktorých sa stretávame so „zvonom“. S tým dreveným zvonom, čo má na vrchu gumenú hlavicu a dá sa vďaka nemu uvoľniť upchatý odtok. Za pokus to stojí,… hoci ide o metódu, čo si poradí skôr s problémami menšieho kalibru. Ak je situácia upchaného odpadového potrubia riziková, radšej zavolajte odborný servis.

  • Koniec koncov to bude nielen funkčnejšie, ale aj rýchlejšie riešenie, pri ktorom ušetríte takisto svoje nervy.

Alebo je známe ešte jedno „domáce riešenie“, použite sódu bikarbónu. Tá by si mohla s usadeninami poradiť.

rúra, voda

Ani táto záverečná rada však ešte nie je zaručeným návodom toho, že uspejete. Aby ste však istotu mali, v súčasnosti nie je problém skontaktovať sa s odborným krtkovaním a čistením kanalizácie. Ak je váš životný štýl stále nabitý nejakými povinnosťami a jedovať sa s čistením potrubia je niečo, čo skrátka nezapadá do vašich plánov či skúseností, nie je problém. Aj vďaka internetu dnes ľahko nájdete kontakt na spomenuté služby a tieto daný problém vyriešia na počkanie. AB-Krtkovanie je dostupné 24/7.