Predávate cez internet?

Predávate cez internet?

V dnešnej dobe je moderné predávať cez internet. Takmer každý sa chce zbaviť nepotrebných vecí a predáva ich cez inzeráty. Nechceme, aby nám doma veci zahlcovali priestor a tak by sme sa ich chceli zbaviť. Niekedy čakáme na predanie danej veci aj niekoľko dní, mesiacov, podaktoré vytrvalé predávajúce aj niekoľko rokov, ale to je už skôr ten extrém. Preto si treba vážiť každú predanú vec, ktorá vám vylepší rodinný rozpočet aspoň o malú čiastku. Vždy sa to hodí a spraví radosť.

post-1421311_1920

Tak ste sa potešili, keď ste predali danú vec. No, teraz si stále lámete hlavu nad tým do čoho by ste ju zabalili? Nemáte ani tušenia? Všetky škatule a použiteľné obálky, v ktorých vám niečo prišlo, sa vám minuli? Nemohli ste to predpokladať? Skúšate rozmýšľať nad všetkými možnosťami a nikam sa tá vec nezmestí? Čo si počnete, keď to nebudete mať do čoho zabaliť? Nechce sa vám ísť teraz na poštu a kupovať obálku a potom sa tam znova vracať ju poslať? Prečo vám to nenapadlo minule, keď ste tam boli, že si potrebujete nakúpiť nejaké obálky do zásoby? Čo vám teraz ostáva robiť? Ako budete pokračovať?

Nakúpiť si do zásoby igelitových obálok 2packsk!feedback-3227599_1920

Nespoliehajte sa na to, že vám niečo príde a potom do toho znova niečo predané zabalíte. Samy vidíte, že to nie je dobrá taktika. Vedie vás len k ďalšiemu stresu a vy sa potom neviete uvoľniť, keď musíte stále premýšľať nad tým, do čoho niečo zabalíte. Obálky treba mať doma, keď sa venujete takémuto bazárovému predaju. Kupujúce budú oveľa spokojnejšie, keď im daná vec príde hneď a pridajú vám aj kladné hodnotenie. Keď na ňu budú musieť niekoľko dní čakať aj po ich uhradenej platbe, tak to nebude pôsobiť veľmi vhodným a dôveryhodným dojmom. Celá situácia bude skôr veľmi nepriaznivá pre vás. Nakúpte si zásoby a priebežne používajte. Z každej veľkosti nejaké a budete zabezpečené.