Prečo a akí muži reagujú na ponuky na sex?

Prečo a akí muži reagujú na ponuky na sex?

Erotické služby sú vyhľadávané, ziskové a majú svojich zákazníkov. Relatívne stálych, ale aj nových, mnohí ľudia ich napríklad využijú len raz, pri nejakej významnej príležitosti. Je skrátka niekoľko typov mužov a niekoľko typov situácií, ktoré vedú k takémuto stretnutiu. K stretnutiu s mladými slečnami ako aj zrelými ženami, ktoré ponúkajú sex zafo.

zvodná žena

Medzi záujemcami sú často krát slobodní mládenci, ale nie je tabu, že niečo v tomto stretnutí hľadajú aj ženatí muži. O tomto druhom prípade vravíme najčastejšie vtedy, ak sa v ich vzťahu, minimálne v tom intímnom, vytratila tá vášeň, vzrušenie, či dokonca adrenalín. Práve ten adrenalín a zážitok z niečo nového s inou ženou, ten ich potom začne priťahovať, avšak zvyčajne len na jednu noc, len aby to skúsili. Tí slobodní a respektíve tí, čo nemajú pravidelný sex, tí sa väčšinou nechajú vtiahnuť do deja skúsenejšou sex workerkou. Tí ženatí naopak, chcú vziať tento intímny pôžitok do vlastných rúk.

Niekedy je dôvodom aj to, že sex dvoch partnerov je už dlhší čas maximálne o kompromisoch. Tým pádom možno v takomto mužovi už dlho driemu nejaké konkrétnejšie erotické fantázie a túžby, ktoré by rád preniesol do reality, čo sa mu však v intímnom živote s partnerkou nedarí. Tu sa dostávame aj k bodu, akým je fakt, že ponuky na sex v mnohých prípadoch sľubujú tie najrôznejšie sex praktiky. Nehovoriac o tom, že tieto sex spoločníčky sú zvyčajne na tieto praktiky zvyknuté a sú s nimi oboznámené.

pery, bozk

Ako však bolo spomenuté, návštevníkmi bývajú samozrejme aj tí nezadaní. Mladí muži alebo slobodní mládenci. Napríklad v situáciách, ak sa im na dnešnú noc nechce hľadať priateľku v baroch, na diskotékach a podobne, ale majú v pláne hlavne jediné- nájsť rýchlu cestu, ako zažiť kvalitný sex. V takomto prípade erotické služby ponúkaj tiež eskort a s ním možnosť stretnúť sa so spoločníčkou na nejakom dohodnutom mieste.