3 masáže, ktoré obohatia váš sexuálny život

3 masáže, ktoré obohatia váš sexuálny život

Začali ste sa pri sexe nudiť? Nemajte strach, nie ste jediní. Ja a moja žienka sme si viac ako sedem rokov užívali skutočne parádny sex. Milovali sme sa fakt každý deň, niekedy i dvakrát, a obaja sme boli viac než spokojní. Potom však znenazdajky prišiel neskutočný zásek. Viem, že si asi myslíte, že tým stála moja žienka. Nie nestála za tým ona, ale my obaja. Proste nás to celé nejako prestalo baviť alebo, ako sa hovorí, omrzelo nás to. Sex sme mali stále menej a menej až sme ho nemali skoro vôbec a začali sme vedľa seba žiť ako starí známi alebo spolubývajúci.

Muž a žena ležia v tráve a bozkávajú sa

Našťastie ani jeden z nás nebol natoľko ľahostajný, aby nechal našu zhasnutú vášeň, zhasnúť definitívne. Hľadali sme rôzne spôsoby, rôzne veci sme aj skúšali. Nakoniec sa ako veľmi účinné, ukázali masáže. Viem, na prvé počutie to určite neznie nejako extrémne vzrušujúco. Verte mi však, v rámci okorenenia a ozvláštnenia sexu, sú masáže skutočne výborným spôsobom. V konečnom dôsledku sme prišli na tri konkrétne masáže, ktoré s nami v posteli robia neskutočné divy. Dopredu vás upozorňujem, že na prvé počutie to asi opäť nebude znieť ako bomba, no vyskúšajte a uvidíte sami.

  1. Prvou z trojice je erotic massage Bratislava Tantra. Ak to chcete po slovensky, tak erotická masáž. natrafíte na ňu aj pod názvami ako senzuálna alebo tantrická, no v prazáklade ide presne o to isté.
  2. Masáž chodidiel– tu sa dostávame k tomu, čo na prvé počutie skutočne neznie veľmi vzrušujúco, ale verte, že je. Správne prevedená reflexná masáž chodidiel s vami urobí skutočné divy. Hovorím, vyskúšajte a uvidíte.
  3. Teraz si o mne budete asi fakt myslieť, že mi preskakuje, no treťou masážou, ktorá mne aj mojej partnerke skutočne pomohla s libidom, je obyčajná masáž krku, ku ktorej pripojíte aj masáž ušných lalôčikov.

Muž a žena sa držia za ruky