Spoľahlivý vysokorýchlostný internet v okolí Žiliny

Spoľahlivý vysokorýchlostný internet v okolí Žiliny

Výstavba rodinného domu si vyžaduje pripojenie nielen na inžinierske siete ako sú voda, plyn, elektrina či kanalizácia, ale už takmer povinnou súčasťou rodinných domov sú aj internetové pripojenia. V každom mieste Slovenska existuje viacero poskytovateľov internetových služieb, takže majitelia novostavieb si môžu vyberať spomedzi viacerých konkurenčných ponúk. Výber vhodného poskytovateľa internetového pripojenia je veľmi dôležitý, pretože často podpisujete zmluvu s poskytovateľom aj na niekoľko rokov. No a ak nie ste práve s ponúkanými službami spokojní, ukončenie zmluvy je veľmi komplikované.

počítač na stole

K najkvalitnejším poskytovateľom v meste Žilina a jeho okolí patrí už od roku 2009 firma Hacom, ktorá okrem predaja a servisu výpočtovej techniky ponúka všetkým záujemcom aj vysokorýchlostný internet. A to aj v lokalitách ako sú Budatín, Zádubnie alebo Hôrky. Internet Budatín novostavby je k dispozícii na uliciach Strieborná, Sivá, Azúrová, Tyrkysová, Purpurová, Karmínová, Fialová, Hnedá, Budatínska, Biela, Žltá a Béžová.

K moderným novostavbám určite patrí aj moderný vysokorýchlostný internet, a veľmi výhodné je to práve to od miestneho poskytovateľa, ktorý vám v prípade potreby dokáže zabezpečiť široké služby v oblasti výpočtovej techniky a internetu. Záujemcovia o vysokorýchlostný internet od spoločnosti Hacom si môžu vyberať z piatich internetových balíčkov: Minimum, Optimum, Hight, Profi či Business. Tieto jednotlivé programy majú rôzne rýchlosti prenosu, ktoré udávajú rýchlosť sťahovania dát do vášho počítača (download) a odosielanie dát od vás na internet (upload). Napríklad balíček Profi vám poskytuje možnosť sťahovania dát rýchlosťou 40 Mbit/s a možnosť odosielania rýchlosťou 5 Mbit/s. Takéto parametre sú postačujúce aj pre viacčlennú rodinu, a to aj v prípadoch, ak by všetci využívali internet súčasne. Upload rýchlosti 5 Mbit/s je pre rodinné balíčky úplne postačujúci, ale za príplatok je v prípade záujmu možnosť zvýšenia tejto rýchlosti za príplatok.

Veľkou výhodou internetu od firmy Hacom je neobmedzený objem prenesených dát, čo nebýva u všetkých poskytovateľov internetu práve zvykom. Takže, ak si nainštalujete internet Zádubnie a vyberiete si internetový balíček Hight, zaplatíte mesačne iba 15 euro, a to môžete pracovať na internete od rána do večera, môžete si sťahovať filmy a videá a nikdy nezaplatíte ani o cent navyše. Nečaká vás tak žiadne kontrolovanie objemu prenesených dát, alebo obmedzovanie jednotlivých členov rodiny.

Pri objednávaní internetových služieb je v súčasnosti veľmi dôležité všímať si aj časovú viazanosť poskytovaných služieb. Niektorí poskytovatelia sa snažia tento dôležitý údaj pred klientmi zatajiť alebo ho iba nespomenú. A neskôr, keď nie ste so službami spokojní a radi by ste sa obrátili na iného dodávateľa, je zmluvná pokuta veľkou prekážkou takéhoto zrušenia podpísanej zmluvy. Internet od spoločnosti Hacom si môžete objednať s viazanosťou (24 alebo 36 mesiacov) alebo aj bez viazanosti, čo vám bude podrobne vysvetlené pred podpisom zmluvy. Programy bez viazanosti sú drahšie o 5 euro na mesiac, takže ak máte určité pochybnosti o predpokladanej dĺžke využívania internetových služieb, môžete si zvoliť aj túto možnosť a nebude vás to stáť veľa peňazí navyše. No ak sa neplánujete v najbližšej dobe sťahovať na iné miesto, nie je dôvod na objednávanie cenovo nevýhodnejších internetových služieb bez viazanosti. Internet poskytovaný spoločnosťou Hacom je v oblasti Žiliny veľmi vyhľadávaný a má tisíce spokojných domácností, ktoré ho denne využívajú.

počítač

A spoločnosť Hacom myslí aj na také domácnosti, ktoré už majú podpísanú zmluvu s iným poskytovateľom internetu, ale vzhľadom k vysokým cenám alebo nekvalitným službám by radi skúsili vysokorýchlostný internet od spoločnosti Hacom. Takže ak pochádzate z lokality Hôrky a využívate konkurenčný internet, môžete si objednať internet Hôrky a spoločnosť Hacom zaplatí zmluvnú pokutu až do výšky 100 euro za vás. V prípade záujmu o tieto služby vás navštívi zástupca spoločnosti Hacom, ktorý vám všetky podrobnosti ešte vysvetlí priamo na mieste. Okrem toho vám táto spoločnosť môže poskytnúť veľmi kvalitné služby v oblasti predaja a servisu výpočtovej techniky, ochrany objektov kamerovými systémami a TV a SAT techniky.