Sklo namiesto tradičných múrov

Sklo namiesto tradičných múrov

Moderný design je stále viac žiadaným prevedením interiérov a to nielen domácností, ale aj firemných a obchodných priestorov. Stále viac sa do interiérov interesujú materiály ako je napríklad sklo a z neho vyrobené sklenené priečky.

skleněné přičky

Prinášajú unikátne riešenie interiéru, ktoré spôsobuje nielen oddelenie jednotlivých miestností, ale aj presvetlenie a optické zväčšenie.
Krása materiálu navyše prináša tiež efekt estetický, pretože sklo je od prírody doslova luxus a jedinečný. Navyše rôzne prevedenia sa bez problémov prispôsobia vašim predstavám.

Sklenené priečkysú veľmi obľúbeným doplnkom, ktorý neponúka riešenie len v čírom prevedení, ale aj matné, pieskované či s rôznymi grafickými motívmi. Nie sú vylúčené ani farebné varianty.
Môžete sa s nimi stretnúť nielen v rodinných domoch a bytoch, ale aj obchodoch, na recepciách, kanceláriách a podobne. A tiež nie je vylúčené toto riešenie pre kúpeľne, kuchyne, jedálne atd.

Pokiaľ vám ide aj o odhlučnenie priestoru, tak sa nechajú tieto steny prispôsobiť aj tomuto požiadavku. Dokonca nie sú vylúčené ani tepelne izolačné vlastnosti.
Svojou eleganciou dokážu interiér rozjasniť a zjemniť. Sú nielen praktické, ale slúžia aj ako vhodný doplnok pre takmer každý interiér. Výhoda spočíva aj v jednoduchej údržbe a odolnosti proti poškodeniu.
Váš interiér získa vzdušný a ľahký dojem a nebudete mať pocit stiesnenia, ale skôr slobody a neviazanosti. Pôsobia luxusne, takže splnia aj veľmi náročné požiadavky zákazníkov.

příčka

Často sú viditeľné aj ako dekorácia na schodištiach či v spálniach, pretože práve presvetlenie je žiadanou výhodou v tmavých miestnostiach. V malých interiéroch zase pocit optického zväčšenia.
V kombinácii s denným či umelým svetlom alebo vhodne rozmiestneným osvetlením získate ďalší dekoratívny prvok, ktorý zmení váš moderný interiér k nepoznaniu.