Plastové úložné boxy s vekom na skladovanie tovaru

Plastové úložné boxy s vekom na skladovanie tovaru

Plastové úložné boxy s vekom od Schoeller Allibert budú vašim neoceniteľným pomocníkom. Sú vyrobené z kvalitného materiálu – odolný plast polyetylén a polypropylén zaručuje ich dlhú životnosť. Tento kvalitný plast je zárukou toho, že obsah týchto boxov zostane neporušený a odizolovaný od všetkých nežiaducich vonkajších vplyvov. Nemusíte sa tak báť, že sa dovnútra dostane prach, zápach, alebo čokoľvek, čo by mohlo nepriaznivo ovplyvniť ich obsah. Polypropylén a polyetylén zaručujú vysokú nosnosť, pevnosť a predovšetkým bezpečnosť počas manipulácie.

plastový box

Nosnosť a pevnosť im taktiež umožňuje skladovanie takzvaným stohovaním, čiže ukladaním na seba, čím ušetríte množstvo miesta a v konečnom dôsledku aj peňazí, ktoré by ste inak minuli na dopravu viacerých úložných boxov. Plast je taktiež ľahko udržateľný, vďaka čomu je údržba boxov takmer bezproblémová. Veľkou výhodou je taktiež ich 100% možnosť recyklovania po tom, ako ich nebude možné už ďalej využívať. Bez ohľadu na to, aký objem, rozmer a tvar úložného boxu s vekom potrebujete, Schoeller Allibert má pre vás na výber niekoľko možností, z ktorých si určite vyberiete tú, ktorá je pre vás najvhodnejšia.

úložný box

Tieto úložné boxy majú neuveriteľne širokú škálu použiteľnosti – od potravinárskeho a nápojového priemyslu až po poľnohospodárstvo alebo automobilový priemysel, ktorý ich využíva najmä na skladovanie menších súčiastok alebo náhradných dielov. Ak by ste mali záujem o niektoré z plastových boxov s vekom, môžete si ich objednať na webovej stránke firmy. Môžete tak urobiť prostredníctvom e-mailovej komunikácie alebo telefonického hovoru. V súčasnej dobe je ponuka rozdelená na nákup formou dlhodobého prenájmu alebo jednorazového nákupu. V oboch prípadoch vám budú pracovníci firmy nápomocní a pomôžu vám s výberom najvhodnejšieho produktu podľa vašich preferencií a požiadaviek.