Mobilný dom zmení vaši záhradu na príjemné miesto.

Mobilný dom zmení vaši záhradu na príjemné miesto.

Už odjakživa má človek potrebu vlastniť aspoň malý kúsok zeme, ktorý je iba jeho a môže si tam robiť čo chce. U nás ľudia v určitom veku, hlavne tí žijúci v panelákových bytoch, zatúžia po nejakej malej záhradke alebo lesnej chatke s pozemkom, kde môžu tráviť víkendy alebo voľné dni. Získavajú tam veľa energie, ktorú potrebujú na plnenie pracovných povinností a nezanedbateľná je aj starostlivosť o psychické zdravie. Víkendy strávené niekde v prírode, prípadne aj spojené s prácou v záhrade sú elixírom, ktorý nás nabíja pozitívnou energiou a pomôže aj nášmu mozgu, ktorý je ostreľovaný dennodenne množstvom informácií.

záhradná chatka

Aj keď ceny pozemkov neustále rastú, stále sa dá zohnať za prijateľnú cenu malá záhradka kdesi za mestom, ktorá sa môže stať práve tým miestom pokoja a oddychu. No záhradky alebo pozemky v prírode, na ktorých je umiestnená aj maličká obývateľná chatka sú už nad finančné možnosti väčšiny ľudí, ktorý túžia po malom kúsku zeme so strechou nad hlavou.

Výstavba malej chatky je dnes nielenže finančne náročná, ale vybavovanie potrebných povolení môže trvať aj roky, čo mnohých odradí od takejto stavby. No existuje riešenie, ako si majitelia záhradky strechu nad hlavou môžu zabezpečiť v rekordne krátkom čase a za neuveriteľne nízku cenu. Takýmto riešením sú v súčasnosti cenovo dostupné mobilné domy, ktoré si môžete priviezť na požadované miesto a využívať ich môžete okamžite.

grilovačka

Takýmto príbytkom na kolesách je aj Mobilný dom Ascot TW30 http://euro-mobilnedomy.sk/mobilny-dom/3942-ascot-tw30/, ktorý má rozmery 9,0 x 3,6 m. Tento mobilný dom poskytuje primeraný komfort, k čomu prispievajú tri samostatné izby a WC s kúpeľňou. Ide o veľmi zachovalý mobilný domček s dvoma veľkými spálňami, takže ak si aj na svoju záhradu pozvete v lete viacerých priateľov na grilovačku, budete sa mať všetci kde vyspať a strávite tak nejeden neopakovateľný víkend.