Skúsenosť je neprenosná

Skúsenosť je neprenosná

Chceli by ste si vyskúšať, čo to znamená tantrická masáž? Chceli by ste byť o poznanie bohatší? Ste zvedavý, čo sa skrýva za tým názvom, ktorý toho veľa nehovorí? Chceli by ste využiť ponuku takejto masáže? Tak hor sa do čítania ďalej.

cosmetology-3949746_1920

Skúsenosti s tantrickou masážou vás posunú na úplne inú úroveň vnímania. Jedna sa o masáž, pri ktorej precitne celé vaše telo. Každá bunka vo vašom vnútri bude naladená na pozitívnu energiu a bude sa rozplývať blaženosťou. Každý dotyk masérky vo vás vyvolá novú dávku energie a súznenia spolu s ňou. Vaše zmysly budú vyhecované na maximum. Taký ostražitý a sústredený ste ešte nikdy v živote neboli. Zároveň však budete dokonale uvoľnený a pripravený prijímať dotyky cudzej ženy alebo žien. Po tomto zážitku budete naladený na vlnovú dĺžku, ktorá vás bude jemne posúvať životom spolu s optimizmom. Keď to bude klesať, pôjdete znovu na masáž a užijete si hodinku len pre seba.

woman-3416250_1920

Tantrická masáž je niečo čarovné. Kúzelné. Magické. Očarujúce. Niečo, čo vynašli veľmi múdri ľudia na to, aby sme si mohli pohovieť a zrelaxovať. Ani nevedeli ako nám tým ulahodia. Ako nám spravia príjemné popoludnie. Že to bude pre mnohých zážitok na celý ich život. Že to bude pre niektorých to najkrajšie a najlepšie, čo vôbec za celý život zažili. Že sa na to bude spomínať s úsmevom na perách a túžbou zažiť to znovu. Že to bude miesto, kam sa budeme opakovane vracať len preto, aby sme ten pocit pri masáži mohli zažívať znova a znova. Tantra masáž skrátka musíš zažiť a potom môžeš hodnotiť. Zaručene si však budeš len pochvaľovať.

Treba len nabrať odvahu a ísť. Nezastavovať sa. Neobzerať sa. Zbytočne o tom nehovoriť. Ale konať. Spraviť ten úkon, že sa objednáš, prídeš a ostatné už necháš na druhých. Už si len budeš užívať tú svoju hodinku, ktorú ti venuje. Naplno. Oddane. S láskou v srdci a úsmevom na perách.