Práca prostitútok a ponúkanie služieb

online magazín

Práca prostitútok a ponúkanie služieb

Ak sa chvíľu porozprávate s nejako prostitútkou, môžete veľa zistiť o jej práci. Niektoré sú mladé a niektoré sa touto profesiou venujú dlhšie, čiže sú staršie. Niektoré si sex ponukami privatportal.sk privyrábajú na štúdium a iné zase pre svoje vnúčatá. Takéto ženy hovoria, že ich práca nie je vždy najpríjemnejšia. Viacerí vodiči na nich vykrikujú priamo z auta alebo ich urážajú len čo pri nich pristavia svoje osobné auto. Viaceré cesty na Slovensku sú známe prostitútkami pri krajniciach. Prostitúcia sa však netýka výhradne iba žien, túto cestu si zvolili aj muži, ktorí nenašli efektívnejší spôsob, ako č onajrýchlejšie získať peniaze na financovanie svojej závislosti. Asi ste zvedaví, čomu sa takéto ženy musia denne postaviť a s akými ľuďmi prichádzajú do kontaktu?

prostitucia za peniaze

Takéto ženy však nepútajú veľa pozornosti. Väčšinou majú oblečené len obyčajné oblečenie, no tie mladšie sa skôr obliekajú do kožených sukien a dajú si na seba vyzývavé pančuchové alebo silonkové nohavice a vysoké čižmy, aby čo najviac za deň zarobili. Muži im ochotne zastavia a chcú od nich niekedy až príliš náročné sexuálne služby. Každej mladej prostitútke ulahodí pekne nahodený mladík s pekným autom a nie ako zvyčajne tučný starý pán, ktorý doma nemá čo na svojej manželke už obdivovať. Väčšina mladých dievčat si na seba nanesie ráno výrazný make-up a namaľuje si pery načerveno.

atraktívna žena

Ak by sa nejedna obyčajná mladá žena takto obliekla, hneď by jej zastavilo auto s mužským šoférom. Prostitútky pri sebe nenosia veľmi veľa vecí v kabelke. Stačí im telefón, sprej a cigarety na skrátenie dlhých hodín státia a čakania na potencionálnych zákazníkov. Niektorým prostitútkam častokrát zastane aj zahraničný muž s autom. Preto niektoré musia vedieť dobre aj hovoriť cudzím jazykom. Práve pre to zarábajú aj tisíce eur mesačne. Tieto služby naozaj nie sú lacné a neviete nikdy, či nechytíte nejakú chorobu. 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup