A čo po svadbe?

A čo po svadbe?

Keď sme sa s mojím mužom zosobášili, boli sme veľmi mladí. Ani sme vlastne nevedeli, čo nás poriadne čaká, vedeli sme však, čo očakávame od nášho spoločného života my dvaja. Chceli sme byť spolu. Mali sme sa radi a urobili by sme všetko preto, aby veci boli podľa nás a aby sa do nás jednoducho nikto poriadne nestaral. Áno, asi sme chceli veľa, ale jednoducho sme sa aj tak tešili z toho, že sa máme a že konečne môžeme bývať spolu. Bývanie spolu však zahrňovalo aj iné veci a verte tomu, že na to sme sa tiež tešili.

manžeslká postel z masivu

Tešili sme sa na to, ako si budeme všetko zariaďovať. Naši rodičia nám kúpili byt, ktorý bol, ako sa hovorí, holý a nezariadený, preto sme boli radi, že si všetko môžeme urobiť po svojom. O nejakých veciach sme mali jasné predstavy, ale o druhých zase vôbec nie, preto sme na tom začali pracovať. Robili sme, čo sa len dalo, snažili sme sa a nakoniec sme prišli presne aj na tie veci, ktoré sme predtým totálne zanedbali. Asi je jasné, že niekedy jednoducho musíte urobiť viac. Dlho sme však nevedeli vybrať jednu vec. A to, kde budeme vlastne spávať.

manželská postel

Začali sme jednoznačne pozerať manželské postele masív, aby sme sa mohli tešiť z toho, že spíme ako bábätká. A viete čo? Bola to pravda. Keď raz máte kvalitný spánok, je zrazu všetko oveľa krajšie a oveľa veselšie, to je jednoducho pravda. Verte tomu, že aj vtedy, kedy by ste to nikdy nečakali, sa spravia úžasné veci a neverili by ste tomu, čo je okolo vás a ako vás to ovplyvňuje. Verte tomu, že sa všetko dá a na všetkom môžete robiť viac, ako by sa vám len snívalo. Niekedy sú veci jednoduché a inokedy sú zložité, no vždy je podstatné to, aby bolo všetko hlavne a jednoznačne podľa vás, inokedy nebudete spokojný s ničím ani so svojím životom. A čo sa týka toho spoločného s vaším partnerom, ten predsa musí byť dokonalý, no nie?


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup